Parsan Mühendislik

 

Osmanlı Paslanmaz  Firması  olarak başladığımız bu yolda. hızla büyüyerek  Parsan Mühendislik Sanayi Ve Ticaret Limited Şirketi kurarak Siz değerli müşterilerimize  Daha iyi bir hizmet verebilmek için Yılların geleneğiyle oluşmuş bu sektöre, tümüyle yeni bir anlayış ve yeni bir tarz getirmek üzere  siz değerli müşterilerimize hizmet verilmektedir.

Genç ve dinamik kadromuz ve Makine parkuru ile tek amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

Yıllardır değişmeyen hükmünü yitirmiş ve çağdaş teknolojiden uzak üretim sistemlerinin etkisiyle, sektörün giderek itibar kaybetmiş olduğunu, piyasaya yıllardır aynı ürünlerin sürüldüğünü, bu ürünlerin çoğunda evrensel tasarım ve üretim niteliklerinin gözetilmediğini gözlemleyen Parsan Mühendislik Paslanmaz  firması, dünya da hızla büyüyen bu sektöre “geleneği koruyan , ancak; modern çağa uygun, kaliteli ve kullanışlı ürünler” üretme azmi ve ahlaki anlayışıyla adım attı.

Bu kadim geleneğin en genç üyelerinden birisi olmakla birlikte; sektöre olan tutkusu, dinamizmi, yeniliğe açık, idealist anlayışı, dürüstlüğü, disiplinli çalışmasıyla, tüm zorluklara rağmen günden güne büyüyerek, konusunun en önemli markalarından olan  Parsan Mühendislik Paslanmaz  firması …

Genç ve dinamik kadronun amacı, sektörde geleneksele sığınılarak uygulanan; köhne tasarım ve üretim anlayışının tümüyle dışına çıkmak, konuya layık olduğu evrensel kaliteyi kazandırmaktır.

Misyon ve Vizyon

 

Vizyonumuz;

Parsan mühendislik firmasının çözüm ortağı olmak ayrıcalığıyla, en yeni ve en modern ticari stratejileri ve pazar yaklaşımlarını benimseyerek gelecek hedeflerimizi ekibimizle birlikte gerçekleştirmektir.

 

Misyonumuz;

Etik değerler, çalışma bilinci, sevgi ve saygı temelinde bir araya gelmiş ve ekip olabilmeyi başarmış arkadaşlarımızla birlikte, sağlık ve varlık yolunda tüm dünyaya değer katabilmek ve kazanırken kazandırmayı düstur edinmektir.

Sohbeti Başlat
Yardımcı olabilir miyiz?
Selam
Yardımcı olabilir miyiz?